free web design templates


TECHNICKÁ SPRÁVA

PRO VLASTNÍKY NEMOVITOSTÍ

Pod tímto pojmem se ukrývá celá řada činností nutných pro provoz domu. Nejedná se jen o zajišťování běžné údržby a oprav nemovitosti. Tato oblast je mnohem širší a pro každý dům vysoce individuální. Z tohoto předpokladu vycházíme a při zajišťování technické správy velmi úzce spolupracujeme se společenstvími vlastníků jednotek a bytovými družstvy. Pro každý dům sestavujeme služby na míru.

Spolupracujeme s řadou osvědčených dodavatelů, které můžeme doporučit. Jedná se však o pouhé doporučení. Smlouva o dodávce služeb se uzavírá vždy přímo mezi SVJ nebo BD a dodavatelem a my do tohoto vztahu nikdy nevstupujeme jako prostředník. Vybere-li si společenství vlastníků jednotek nebo bytové družstvo vlastní dodavatele nebo si některé služby zajišťuje vlastními silami, nevadí nám to.

Tímto vám plně ručíme za to, že s dodavateli služeb nejsme nijak propojeni. Máte jistotu, že mezi námi a dodavateli neexistují systémy provizí. Máte jistotu, že cena, kterou zaplatíte za službu neobsahuje žádné vedlejší náklady. Tuto čistou hru považujeme za základní pilíř dlouhodobé spokojenosti našich klientů.

Hlavní činnosti:
zajištění dodávek energií a médií
zajištění úklidů vnitřních a venkovních prostor
zajištění oprav a údržby nemovitosti
zajištění pravidelných servisních a revizních činností
zajištění havarijních služeb

Novinka v roce 2017 - technická správa nemovitostí zdarma !!! Ano, je to možné. Kontaktujte nás a zpracujeme vám individuální nabídku. 

PRO SVJ s.r.o.

Jansova 650
198 00 Praha 9

Kontakt

Email: sprava@pro-svj.cz
Mobil: 777 588 998